Самопізнання та мотивація

 #Подобатися собі! Під такою рубрикою ми будемо створювати для вас НАСТРІЙ і зовсім інших СЕБЕ!

Серія книжкових новинок "Саморозвиток" від харківського видавництва Vivat.


Якщо у вашій квартирі «завівся» підліток, і вам буде цікаво дізнатися чимало корисної інформації про підліткування, на почин пропонуємо ось таку п’ятірку:12 важелів, щоб досягти успіху!
12 книжок, щоб зрозуміти і пізнати себе!
12 ключів для самовдосконалення!


13 мудрих порад для дівчат, які зростають, дорослішають і вперше в житті стикаються з різними проблемами і ситуаціями.
Авторка книги, психологиня Анна Просвєтова впевнена, що вся суть в одвічному браку спілкування. Сучасним батькам хронічно бракує часу відверто поговорити із своїми дітьми про проблеми, що їх турбують. Важливо не пропустити ці моменти.
Добрими порадниками, як завжди, є книги. Шукаємо ці Ключі розуміння в них)

"Стань сильнішим" - це про мотивацію й усвідомлення себе. Після падіння - необхідно підніматися, - переконана авторка книги Брене Браун, - американська письменниця та психологиня. Усі отримані знання від колишніх негараздів та невдач мають стати основою нових, кращих стосунків! Найкращий психолог, який дасть лад вашому життю, - це ви самі!

Книжку "Відчуй свою силу" Джамії Вілсон можна вважати справжнім паперовим GPS для дівчат!
Як відчути свою силу і лишатися цілісною? Чи страх може бути другом і ворогом водночас? Просити про допомогу - це недолік чи нормальна, здорова практика?
Яскрава та надихаюча книжка-порадниця стане підтримкою для юних леді, які перебувають на початку свого становлення, у період, коли вже не хочеться, щоб тебе вважали дитиною, у період перших протестів і заяв, перших закоханостей, у пошуку своїх орієнтирів.

Мені складно сказати «НІ». Я не розумію, коли казати «ТАК». Такі ситуації трапляються з кожним.
Для прикладу: звичайна футболка, яку просять позичити. У цьому випадку можна одразу дати згоду, а можна і відмовити. Рішення дати згоду може змінюватися, адже можна й передумати. Теж саме стосується і мобільного телефону, коли його хочуть взяти молодші брат чи сестра.
У путівнику «Поговоримо про згоду» автори Юмі Стайнз, др. Мелісса Кан підказали: як розуміти і відстоювати особисті кордони, як дбати про власну безпеку, як «налаштувати» приватність та як реагувати на мову свого тіла, - словом усе, що стосується культури згоди у стосунках.
"Згода – це вулиця з двостороннім рухом. Іноді ти позичаєш у когось футболку, іноді хтось позичає її в тебе. Але правила згоди залишаються незмінними!". Якось так!

Серія мотиваційних книжок для тих, хто:
- хоче позбутися стресу і зайвих хвилювань;
- хоче навчитися протистояти образам і агресії;
- хоче набути сміливості й насолоджуватися життям.
Як говорити з тінейджерами, щоби їх підбадьорити і надихнути на зміни, - підкаже авторка видань, психологиня Шері Кумбс.
Важливо те, що навчання відбувається не у форматі повчань, а шляхом самопізнання за допомогою цікавих інтерактивних вправ.

Чи сприяють саморозвитку книжки про саморозвиток?

Такою ціллю завдалася авторка книжки "Допоможіть!" - журналістка Маріанна Павер, і отримала для себе відповідь, на яку зовсім не сподівалася. "Я сіла на ліжко і глянула на книжки, які стояли на моїй полиці. Усі з подертими корінцями й загнутими сторінками. І кожна з них стала частиною моїх пошуків себе, кожна з них бачила мої сльози та відчайдушні спроби стати кращою".
Щомісяця, упродовж року Маріанна читала по одній книжці із саморозвитку відомих наставників й консультантів для того, щоб перевірити, чи дійсно їхні поради дієві. 
Своїм цікавим досвідом авторка поділилася з нами.

Опануй себе! Леона Мільтон, Марі Томічич (видавництво Vivat)

Книга-підказка для тих, хто прагне перемін, - хороших, позитивних змін у своєму житті. Написана вона для конкретної аудиторії - підлітків, проте і для дорослих тут знайдеться чимало цікавого.
Чому з’явилося це видання? Бо авторам теж свого часу бракувало таких знань. Спробувавши чимало порад - обрали найефективніші, щоб про них дізналося якомога більше людей.

Цитата з книжки:
"Хіба м’язи наростають за один день? Так і тут - потрібен час, щоб навчитися мислити по-новому. Потрібно ставитися до себе поблажливо. Не злися не себе, коли застрягаєш у тенетах старого мислення, а радій, що ти намагаєшся їх розірвати".

Немає коментарів:

Дописати коментар