Безпека в інтернеті

Корисні лінки:
Добірка матеріалів з безпечного інтернету на сайті МОН України (освітні серіали, пам'ятки для батьків, розробки уроків, квести для учнів шкіл).
Освітній серіал про правила безпечного використання інтернету. 
Матеріали для пізнавальних і цікавих уроків в початкових класах НУШ.
Практичний курс «Безпека в інтернеті під час війни» на онлайн-платформі Prometheus допоможе захистити свою особисту інформацію в мережі, уникати онлайнових шахрайств, розвинути критичний підхід у процесі  споживання й продукування інформації.
Мікрокурс про сучасне розуміння ключових понять теми безпечного інтернету, класифікацію загроз в інтернеті, принципи формування безпечної поведінки.
4 вебінари за темами: "Потреби дітей в онлайн-середовищі", "Ризики та труднощі для дітей у інтернеті", "Безпека дітей онлайн: важливі поради для батьків", "Безпека дітей онлайн: важливі поради для вчителів" (ГО "МІНЗМІН").
Блог вчителя інформатики та математики Мазуркевич Наталії.
Вас цікавить безпека в Інтернеті? Зустрічайте Санго, талісман ITU із захисту дітей в Інтернеті, який може підказати вам, як залишатися в безпеці та розважатися в Інтернеті!
"Привіт, мене звати Санго, я - телефонний ніндзя! Я живу в Японії разом зі своєю родиною. Моя робота - допомагати дітям безпечно та із задоволенням проводити час у мережі. Я хочу допомогти й тобі", - так розпочинається міні-книга про права та правила безпеки дітей у цифровому середовищі.
Навчайтеся й розважайтеся з цікавими інтерактивними та ігровими інструментами: "Пригоди Санго" (онлайн-гра про безпеку в Інтернеті для дітей молодшого віку) та "AskMe" (мобільний додаток - ваш друг із безпеки в Інтернеті для підлітків). 
Міні-книжечка про основні виклики "цифрового батьківства" з корисними порадами для батьків. У посібнику піднімаються ряд важливих питань щодо використання дітьми цифрових технологій. 

"Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті" Луї Стовелл


Огляд бібліотечних видань

Немає коментарів:

Дописати коментар