ресурси з бібліографії







Довідково-бібліографічне обслуговування читачів


Зверніть увагу!

Введено в дію «ДСТУ 3582-2013 Інформація та документація. Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила (ISO 4:1984, NEQ; ISO 832:1994, NEQ). — На заміну ДСТУ 3582—97; чинний від 2014—01—01».




                                                  Книги


    Загальна і спеціальна бібліографія

   Не тільки бібліотекарям, а також студентам, аспірантам, науковцям, видавцям Бібліо-Граф рекомендує книгу: Женченко М. І. Загальна і спеціальна бібліографія : навч. посіб. / М. І. Женченко. – Київ : Жнець, 2011. – 255 с.
   У посібнику розглянуто основи теорії бібліографії, охарактеризовано методику бібліографування та види бібліографічного обслуговування, подано видову класифікацію бібліографії та класифікацію бібліографічних посібників, дана характеристика основних бібліографічних центрів і система бібліографічних ресурсів. Є окремий розділ, присвячений методиці бібліографічного опису, анотацій, рефератів, індексів УДК, ББК відповідно до вимог нових стандартів, а також особливостям створення та редагування бібліографічних списків.

Романюк, М. М. Загальна і спеціальна бібліографія : навч. посібник для студентів спеціальності "Видавнича справа та редагування" / М. М. Романюк. - 2-ге вид. ; випр. - Львів : Світ, 2003. - 95 с.
   У посібнику висвітлено питання, що складають основу навчальної дисципліни "Загальна і спеціальна бібліографія", подано методичні рекомендації щодо підготовки бібліографічних описів видань, складання списків літератури.



Немає коментарів:

Дописати коментар